Jdi na obsah Jdi na menu
 


GOD OF WAR

GOD OF WAR 3   

   God of War je zpět, a s ní i rozzlobený Kratos. Hra God of War III je nejnovějším a také posledním dílem této série. Tentokrát hrozí apokalypsa i samotnému Olympu a Kratos slibuje, že tomu zabrání a na konci jeho cesty zůstane jen zmatek a chaos. Kratos bude vybaven mnohem větším arzenálem zbraní, jenž jsou velice atraktivní. Bude je potřebovat, když naráz bojuje proti mnohonásobné přesile protivníků. Grafická propracovanost hry je dech-beroucí, to samé platí i o nervy-drásající atmosféře.

zdroj

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Hraj o ceny! Napiš článek a vyhraj!

(Raketka.cz, 31. 8. 2012 9:03)

Ahoj, chceš si zahrát o hodnotné ceny na našem webu raketka.cz/? Připraveny jsou hned dvě prázdninové soutěže a šance na výhru jsou opravdu velké!

Máš web, nebo blog? Pak stačí napsat článek a umístit ho na svůj web, blog. Pět nejlepších článků získává Nintendo, Joystick, nebo Volant a jiné dárky, které jsou určeny pro nejlepší soutěžící.

Nemáš web a i tak se chceš zúčastnit soutěže? Pak stačí pozvat pár kámošů na Raketku pomocí speciálního kódu. Více informací najdeš na stránkách raketka.cz/prazdninova-soutez, na dotazy ohledně soutěže se můžeš zeptat na mejlu soutez@raketka.cz.

 

 

Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< červenec / 2022 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 14828
Měsíc: 98
Den: 4